Discord En Popüler Botlar

12
Discord En Popüler Botlar

Discord En Popüler Botlar

Discord, internet organizasyonları için hem sesli hem de yazılı iletişim konusunda vazgeçilmez bir platformdur. Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Discord en popüler botlar hakkında bilgi sahibi olmanız Discord dünyasında adım atmanızı daha kolay hale getirir.

Discord En Popüler Botlar

Discord, kendi dünyasında ahlaki düzen sağlamak için bot seçeneklerini kullanır. Botlar görevlerine göre ayrılmaktadır. Küfür edenleri uzaklaştırma, istediğiniz kişileri ödüllendirme gibi etkileri vardır. Emirlerinize hazır olan botlar, etkileşimin daha sağlıklı olmasına eden olur. Sizlere bu yazımızda en popüler bot seçeneklerini tanıtacağız. 7 kişilik bu listemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pokecord

Pokecord en iyi discord botlarından biridir. Nostaljik ve eğlenceli bir bot türüdür. Sunucu üzerinde arkadaşlarınız ile daha iyi zaman geçirmek için dizayn edilmiştir. Pokemon besleyebilir ve savaştırabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile galibiyet raporları tutabilirsiniz.

Mee6

Mee6 Discord botları arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Geniş kontrol yelpazesine sahiptir. MMORPG oyunu gibi sunucu zerindeki kullanıcılara EXP ve Level sistemi kurarak derecelendirebilir. Ses konuşmalarını kaydetme özelliği vardır. İstediğiniz parçaları çalabilirsiniz.

Octave

Octave ile kanalınız üzerinde kullanıcılara şarkı sunabilirsiniz. Soundcloud ve Youtube üzerinden istediğiniz parçaları, listeleri arkaplanda kesintisiz çalabilirsiniz. İstek halinde kanal modu, şarkı parçaları düzenleme konusunda yardımcı olabilir.

MC-AT

MC-AT Türk yapımı bir bottur. Küfür eden kişileri engeller. Direkt engelleme ve uyarı gibi özellikleri vardır.

Probot

Probot ile kullanıcılar için karışama sayfası oluşturabilirsiniz. Sunucu üzerinde kullanıcı istatistiklerini detaylı raporlama imkanı sunar.

Cafe

Cafe, Discord sunucularında insanların daha rahat tanışması için gerekli olan ortamı sunar. İçinde onlarca oyun yer almaktadır. Skor ve liderlik üzerinden geliştirilen bir bottur. Bu sayede eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün olur.

Discord en popüler botlar için sizlere bu şekilde bir liste hazırladık. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte botların etkisi de artmaya devam ediyor. Daha eğlenceli , daha nezih ve kaliteli bir ortam yakalamak için botların önemi son derece büyüktür. Sitemiz üzerinden Discord hakkında bir çok bilgiye kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Buraya tıklayarak diğer blog yazılarımızıda okuyabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Ücretsiz Discord Sunucu Reklamınızı yapabilirsiniz

Bir cevap yazın